Marie-Louise Ekman litografier

19 föremål
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

39. Bord, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Sengustavianskt.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK