370770

SKRIVSEKRETÄR, Sverige, 1700-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 000 - 16 500 SEK
1 050 - 1 570 USD
Klubbat pris

Ädelträfanerad med intarsia och bronsbeslag. Festong på klaffen samt lådor och fack under. Höjd 100,5 cm, bredd 90 cm och djup 48 cm.

Bruksslitage, lätt renoverad.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?