157
419247

TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN

(Finland)
Utropspris
1 200 - 1 800 EUR
13 200 - 19 800 SEK
1 280 - 1 920 USD
Klubbat pris
550 EUR
TUNTEMATON/OKÄND/UNKNOWN
(Finland)

ROENDE PAR.

Sign. -75. Olja på duk 123x80 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

230. Tallrikar, 12 stycken, porslin. "Flora Danica", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK