Klassiska F175

112 föremål
VENNY SOLDAN-BROFELDT, SOMMARBLOMMOR I VAS.
Klubbat pris
3 300 EUR
Utropspris
1 000 EUR
LOUIS SPARRE, MARKNADSDAG.
LOUIS SPARRE, MARKNADSDAG.
Klubbat pris
1 150 EUR
Utropspris
1 000 EUR
MARIA WIIK, PORTRÄTT AV KOMMUNALRÅDET  J. FR. LINDROOS.
Klubbat pris
2 500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
ROBERT WILHELM EKMAN, HJÄRTESORG.
Klubbat pris
920 EUR
Utropspris
1 000 EUR
EMIL HALONEN, KYLLIKKI.
EMIL HALONEN, KYLLIKKI.
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
1 000 EUR
LOUIS SPARRE, "DANS PÅ BRYGGAN".
Klubbat pris
3 200 EUR
Utropspris
800 EUR
ILMARI AALTO, PÅ SOMMAREN.
ILMARI AALTO, PÅ SOMMAREN.
Klubbat pris
1 910 EUR
Utropspris
800 EUR
VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, BÅTAR VID STRANDEN.
Klubbat pris
750 EUR
Utropspris
700 EUR
NIKOLAI LEHTO, "SOMMARNATT".
NIKOLAI LEHTO, "SOMMARNATT".
Klubbat pris
1 050 EUR
Utropspris
700 EUR
JALMARI RUOKOKOSKI, FRÅN BUSHOLMEN.
Klubbat pris
770 EUR
Utropspris
600 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

351. Luktddosor, två stycken, delvis förgyllt silver, en stämplad CW, troligen Danmark 1700-tal. Louis XVI.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK