MODERN+CONTEMPORARY & DESIGN F176

8 föremål
DORA JUNG, RYA. Sign DJ.
DORA JUNG, RYA. Sign DJ.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
800 EUR
DORA JUNG, VÄVNAD. Mås. Sign. 1970-tal.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
KIRSTI ILVESSALO, RYA.
KIRSTI ILVESSALO, RYA.
Klubbat pris
420 EUR
Utropspris
500 EUR
LAILA PULLINEN, RYA. Sign. LP-81.
Klubbat pris
1 865 EUR
Utropspris
900 EUR
MAROCKANSK MATTA.
MAROCKANSK MATTA.
Klubbat pris
925 EUR
Utropspris
500 EUR
MATTA, FUNKIS. Kiikan Kutomo, 1930/40-tal.
Klubbat pris
1 850 EUR
Utropspris
1 000 EUR
RITVA PUOTILA, RYA.
RITVA PUOTILA, RYA.
Klubbat pris
570 EUR
Utropspris
600 EUR
RITVA PUOTILA, RYA.
RITVA PUOTILA, RYA.
Klubbat pris
650 EUR
Utropspris
800 EUR