930752

MATTI KUJASALO

KOMPOSITION.

A tergo sign. -89. Olja på duk, uppfodrad på pannå 100x100 cm.

Galerie Artek 1989.
Illustrerad på Helsingfors Konsthallens utställningskatalog "Årets konstnär 1994".
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 EUR

    Slutpris

    4 000
    EUR
    39 932 SEK
    4 697 USD

    Budhistorik (10 bud)
    810 okt 17:234000EUR
    Acceptpris på 4 000 EUR uppnåddes
    710 okt 10:533433EUR
    4 5 okt 12:343333EUR