Design + Art Helsinki F188

7 föremål
CECI SÖDERLUND, ryamatta, Finland. Ca 165x140 cm.
Klubbat pris
740 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
DORA JUNG, vävnad, linnedamast, signerad. 1960-tal.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
OILI MÄKI, bildväv, signerad och daterad -72.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
DORA JUNG, provväv / studie, linnedamast, 1961.
Klubbat pris
760 EUR
Utropspris
700 - 900 EUR
OILI MÄKI, rya. Ca 165x249 cm.
Klubbat pris
1 061 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
DORA JUNG, provväv / studie, linne, 1968.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
VÄINÖ BLOMSTEDT, rya, Finska handarbetets vänner. Ca 240x133 cm.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

454. Fotoram, silver och karelsk björk, fotografi föreställande kung Gustav V, W.A. Bolin, Stockholm 1918.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK