1003880

PER STENIUS

NAKEN MODELL.

Sign. -88. Olja på papp pannå 65x54 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 800 - 1 200 EUR

    320
    EUR
    3 323 SEK
    395 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    516 apr 18:37320EUR
    410 apr 23:25300EUR
    3 9 apr 09:16220EUR