19
1118543

LJUSSTAKAR, ETT PAR, brännförgyllda mässing.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 550 - 6 830 SEK
425 - 637 USD
Klubbat pris
400 EUR

Empire, 1800-talets början, höjd 24 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

193. Josef Frank, taklampa, modell "2538", Firma Svenskt Tenn, 1950-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
Aktuellt bud:
9 500 SEK