Helsinki Spring Sale F196

5 föremål
OKÄND KONSTNÄR, 1840-TAL, Tsar Alexander II som ung.
Klubbat pris
12 700 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
AARNO KARIMO, gouache, signerad.
Klubbat pris
1 150 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
BERNDT LINDHOLM, KUSTLANDSKAP.
Klubbat pris
12 800 EUR
Utropspris
16 000 - 20 000 EUR
JOSEF VON BRANDT, olja på duk, signerad och daterad 1883.
Klubbat pris
115 311 EUR
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
PAUL FISCHER, MAN PÅ STRANDEN.
Klubbat pris
6 600 EUR
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR