Helsinki Design + Contemporary Art F201

221 föremål
KYLLIKKI SALMENHAARA, fat, signerad KS Arabia.
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 200 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
EERO AARNIO, fåtöljer, 2 st samt bord, "Delfin", Adelta.
Klubbat pris
520 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR