Helsinki Spring Sale F202

9 föremål
PAAVO TYNELL, takkrona, Idman 1900-talets mitt.
Klubbat pris
15 001 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
PAAVO TYNELL, Taklampa, modell A 1-4, Idman 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
PAAVO TYNELL, takkrona, modell 1465, Taito 1930/1940-tal.
Klubbat pris
761 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
PAAVO TYNELL, taklampa, Idman 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 800 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR