Design Sale Helsinki F207

12 föremål
Alvar Aalto,  matbord H94, Artek 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 400 EUR
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Meret Oppenheim, bord "Traccia table", ca 1990.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Carl-Johan Boman, Bord, ab Boman oy, Åbo 1940-tal.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Soffbord, Oy Paul Boman Ab 1900-talets mitt.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR