Design Sale Helsinki F312

190 föremål
Fåtölj, 1900-talets mitt.
Fåtölj, 1900-talets mitt.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

358. Knud Joos, sidobord, ett par, Jason, Danmark 1960-tal.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
11 000 SEK