Signerad Leif Ericson och daterad -72. Pannå 41,5 x 35 cm.
God kondition. Slitage med färgbortfall övre vänstra hörnet.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
4 600
418
438
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
28 jan 16:47
4 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 jan 16:46
4 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 jan 16:45
4 200 SEK
28 jan 16:45
4 000 SEK
28 jan 16:43
3 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 jan 16:42
3 600 SEK
28 jan 16:40
3 400 SEK
28 jan 16:39
3 200 SEK
28 jan 16:39
3 000 SEK
28 jan 16:39
2 800 SEK
28 jan 16:38
2 600 SEK
28 jan 16:38
2 400 SEK
28 jan 15:52
2 200 SEK
28 jan 15:52
2 000 SEK
23 jan 14:40
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
21 jan 20:09
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1