Ring 18K guld med en fasettslipad citrin och runda briljantslipade diamanter, Stockholm 1975
bredd ca 3 - 12 mm, storlek 60, totalvikt 11.6 g.
Bruksslitage. Repor. Små nagg.
4 000
364
381
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
13 jun 15:13
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
13 jun 15:13
3 600 SEK
9 jun 18:29
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
7 jun 10:23
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
7 jun 8:44
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor