Elisabeth Keyser

(Sverige, 1851-1898)
Elisabeth Keyser
(Sverige, 1851-1898)

Elisabeth Keyser, Motiv från västra ringmuren, Visby

Signerad E Keyser. Olja på pannå ca 10 x 20,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
9 000
791
840
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
21 maj 17:24
9 000 SEK
21 maj 17:24
8 800 SEK
21 maj 17:24
8 709 SEK
21 maj 17:23
8 509 SEK
21 maj 17:23
8 500 SEK
21 maj 17:22
7 700 SEK
21 maj 17:21
7 500 SEK
21 maj 17:21
7 208 SEK
21 maj 17:21
7 008 SEK
21 maj 17:20
6 700 SEK
21 maj 17:20
6 500 SEK
21 maj 17:19
5 300 SEK
21 maj 17:19
5 100 SEK
21 maj 17:07
4 000 SEK
21 maj 17:07
3 800 SEK
21 maj 15:33
3 600 SEK
20 maj 12:18
3 400 SEK
17 maj 12:50
3 200 SEK
17 maj 4:32
2 800 SEK
16 maj 22:20
2 600 SEK
15 maj 11:01
1 600 SEK
15 maj 8:51
1 500 SEK
14 maj 21:22
500 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23