1611
238848

FIGURIN, lergods. Han dynastin (206 f.Kr - 220 e. Kr).

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
91 - 136 EUR
97 - 145 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Stående kortväxt man. Höjd 11,3 cm.

Nagg, slitage.

Proveniens

The Paul R. Wedendal Collection.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1037. Askar med lock, två stycken, silver. Tangdynastin (618-906).
Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK