1516
206003

KLÄNNING, 1920-tal

Utropspris
800 - 1 000 SEK
73 - 91 EUR
76 - 95 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
KLÄNNING, 1920-tal

Svart klassisk 20-tals modell med glasstenar och sammetskant. Tillhörande underklänning märkt storlek "42". Bystvidd 92 cm, höftvidd 94 cm, längd mitt bak 108 cm.

Slitage samt visst bortfall av glasstenar.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?