Eclectic Auktion S197

8 föremål
150. OKÄND KONSTNÄR, färggravyrer, ett par, 1800-talets början.
Klubbat pris
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
228. Lars Henning Boman, Ekivok salongsinteriör.
Klubbat pris
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
274. OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå. Flamländsk skola 1600/1700-tal.
Klubbat pris
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
285. Badande nymfer.
285. Badande nymfer.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
331. Jacques André Portail Tillskriven, Kvinnostudie.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
485. Dubbelt flickporträtt.
485. Dubbelt flickporträtt.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
487. Jean Baptiste Monnoyer Kopia efter, Blomsterstilleben.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
498. Dansande puttis.
498. Dansande puttis.
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK