174
501422

RING, 14k guld med facetterad rökkvarts. Troligen 1960-70-tal. Totalvikt 21g.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris

Genombruten organisk stil, Mått sten 28x21mm. Storlek 16/50.

Spricka i skena. Synlig skarv i skena. Slitage.