KOSTYM, Dries Van Noten, bestående av kavaj samt byxa, storlek 52
Brunrandig ullblandning. Dubbelslits. Tre fickor samt bröstficka. Fodrad i brunt tyg. Invändigt fyra fickor. Byxor med fyra fickor. Etikettmärkt "Dries van Noten", enligt etikett storlek 52
Smärre bruksslitage
Proveniens
Micael Bindefeld
×
Logga in
Kunde inte logga in