BERTIL VALLIEN

Skulpur, glas, Kosta Boda Atelier, signerad och daterad -91.

I form av halv båt. Innesluten dekor. Signerad "KOSTA BODA ATELIER -91 B. Vallien 8010-091/1000". Höjd 18 cm.

Konditionsrapport

Flertalet nagg. Sedvanligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 021
    103 EUR
    127 USD

    Budhistorik (16 bud)
    4 1 jan 14:161021SEK
    3A 1 jan 14:161010SEK
    3A 1 jan 14:16971SEK