KARL LAGERFELDT, skor, storlek 7,5.

Stövletter i mockaläder med detaljer i gulmetall.
Märkta "Karl Lagerfeld" i sulorna och "MADE IN FRANCE" i bottnen.
I originallåda.
Klackhöjd ca 6,5 cm

Smärre slitage. Märken. Repor.

Utropspris
2 000 SEK