BJÖRN TRÄGÅRDH

Fåtölj med fotpall, "Fåtölj 3665", Firma Svenskt Tenn.

Fast stoppad rygg och sits. Märkt. Sitthöjd ca 30 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis blekt. Klädsel med smärre skador, lösa trådar.

Proveniens
Med i inspelningen av Hamilton, med Persbrant.
Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H84

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 14 timmar

    Utropspris: 10 000 SEK

    700
    71 EUR
    86 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 750 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    113 jan 19:43700SEK