YRJÖ EDELMANN

Färglitografi, signerad och numrerad IV/XVII.

Komposition. 61 x 84 cm.

Konditionsrapport

Mjuka rullningsveck. Skrapmärken.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    850
    86 EUR
    104 USD

    Budhistorik (13 bud)
    3 5 jan 12:25850SEK
    4A 5 jan 12:24800SEK
    3 5 jan 12:24800SEK