YRJÖ EDELMANN

Färglitografi, signerad och numrerad 129/250.

Komposition. Bildstorlek ca 72x59 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 700
    173 EUR
    209 USD

    Budhistorik (4 bud)
    4 5 jan 16:061700SEK
    3 4 jan 13:151600SEK
    22017-12-31 01:161500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes