GRÄDDKANNA

SOCKERSKÅL samt BRICKA, silver, bland andra MGAB, 1900-talets andra hälft.

Brickas längd 22,5 cm. Höjd ca 4,5-6 cm. Vikt ca 250 g

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 434
    145 EUR
    179 USD

    Budhistorik (22 bud)
    1110 jan 10:341434SEK
    10A10 jan 10:341350SEK
    10 9 jan 21:021334SEK