SKÅL PÅ FOT, silver, sekelskiftet 1700/1800

Otydliga stämpel/ar. Mandelformad skål på fot med hänklar och lock. Längd 23, höjd 19 cm, vikt ca 610 g

Smärre slitage. Bucklor.

Utropspris
8 000 SEK