KATJA MESIKÄMMEN, serigrafi, signerad och daterad -09, numrerad 101/125.
"Onneksi olkoon!" (Grattis!). Bildstorlek 24 x 33 cm.
Obetydligt slitage. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR