BEVERLOO CORNEILLE, färgserigrafi , signerad, daterad 95 och numrerad 190/250.
Kvinnor med fågel. Bildstorlek ca 40 x 31 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK