Fanerad med mahogny. Nedtill 4 lådor. Upptill skåpdörrar med bakomliggande fack och fyra mindre lådor. Överst en låda. Längd 83 cm, bredd 53 cm, höjd 153 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.