VICTOR LAGERSTRÖM

Olja på papp-pannå, signerad och daterad 1921,

motiv från torshälla, ca 53x45 cm.

Konditionsrapport

Smärre färgbortfall.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T22
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    800
    79 EUR
    98 USD

    Budhistorik (1 bud)
    116 feb 15:03800SEK