YRJÖ EDELMANN, färglitografier, 2 st i mapp "Heaven and ocean", signerade o numrerade 24/1500
"Stringed Blue Ocean", "Packed Blue and Grey Heaven".
Bladstorlek 60x43 cm, oramade i originalmapp.
(Litografierna tryckta i 14 färger hos grafiktryckaren Arne Andersson Sthlm, 2001)
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.