ERIK TRYGGELIN, olja på duk, signerad E. Tryggelin och daterad Vadstena 25/10 1926.
Vadstena klosterkyrka under stjärnhimmel. 30 x 23 cm.
Smärre ytslitage. mindre nålhål. Duken uppklistrad på pannå.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK