MULBERRY

Portmonnä/plånbok samt "Bayswater bracelet" armband.

Plånbok i brunt skinn med ljusa stickningar. Fyra fack. Längd 11 cm, höjd 8 cm. I originalkartong.
Armband i mörkrosa med beslag i gulmetall. I originalkartong.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    45 EUR
    56 USD

    Budhistorik (5 bud)
    413 feb 09:31450SEK
    312 feb 20:40400SEK
    2A12 feb 20:40380SEK