MULBERRY, portmonnä/plånbok samt "Bayswater bracelet" armband
Plånbok i brunt skinn med ljusa stickningar. Fyra fack. Längd 11 cm, höjd 8 cm. I originalkartong.
Armband i mörkrosa med beslag i gulmetall. I originalkartong.
Slitage. Repor. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.