ANDERS PEHRSON, TAKLAMPA, "Bumling", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft,
brunlackerad plåt, diameter ca 46 cm.
Slitage. Ej funktionstestad. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK