GAETANO SCIOLARI, Italien 1960-tal
För sex ljuspunkter, stomme av förkromad metall och gulmetall, etikettmärkt, diameter ca 63, höjd ca 74 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage. Anlupen. Nagg. Spricka i sladdkåpan
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10