VAS, glas, Cees van Olst, Jan des Bouvries, Nederländerna '91, signerad.

Grönspräcklig glasmassa, tjockt glas. Utvikt mynning. Höjd 23 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
2 000 SEK