ULF GRIPENHOLM, mapp med fyra färglitografier samt bok.
"Himmel och hav 1-4". 4 färglitografier signerade och numrerade HC XIII/HHV. Boken Ulf Gipenholm Grafik 1976-2007. Litografierna 32 x 26 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK