ERIC ELFWÉN, ERIC ELFWEN, skulptur, patinerad brons, monogramsignerad och numrerad 26/60 på sockel.
"Pomona". Numrerad och monogramsignerad på träsockel. Höjd 14 cm, längd 17 cm.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK