ANDERS FOGELIN

Färglitografier, 3 st, signerade, en numrerad.

"17 maj i Oslo" Bladstorlek 63 x 58 cm.
"Söderhavet" bladstorlek 55 x 58 cm.
samt strandmotiv, bladstorlek 58 x 65 cm.

Konditionsrapport

Smärre fläckar. Mjuka hanteringsveck.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T83
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    950
    95 EUR
    120 USD

    Budhistorik (14 bud)
    320 feb 10:28950SEK
    4A20 feb 10:28900SEK
    420 feb 10:27850SEK