BERTIL VALLIEN

Skulptur, Limited edition, signerad och numrerad. Kosta Boda,

Form av båt. Märkt Kosta Boda B.Vallien, 7171026 Lim.Ed. 1000. Längd 19 cm.

Konditionsrapport

Nagg. Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    767
    77 EUR
    96 USD

    Budhistorik (13 bud)
    115 feb 12:57767SEK
    2A15 feb 12:57755SEK
    215 feb 12:44716SEK