FRIEDRICH SCHRÖDER-SONNENSTERN, färglitografi, numrerad H.C XX/XXXV samt signerad, 1971.
Bladstrl 79x56 cm.
Oramad. Mindre hanteringsslitage,
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK