OSCAR OHLSON, ett par, olja på pannå, signerade.
"Aftonstämning - motiv från Biskopsudden" - Månskensseglats. Pannå, vardera 13 x 19 cm.
Gulnad fernissa, smärre skrapmärken längs ramkanten.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10