Konst Klassisk svensk konst
1023105
Lindorm Liljefors
(1909-1985)

LINDORM LILJEFORS, Olja på duk, signerad och daterad 69.

Vinterlandskap med kråkor. Duk 50 x 69 cm.

Smärre skarpmärken längs ramkanten.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK