LINDORM LILJEFORS

Olja på duk, signerad och daterad 69.

Vinterlandskap med kråkor. Duk 50 x 69 cm.

Konditionsrapport

Smärre skarpmärken längs ramkanten.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T204
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 500
    244 EUR
    286 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    424 maj 16:412500SEK
    424 maj 16:412000SEK
    424 maj 16:411500SEK