Hardwood. Bardisk av urholkade trädstammar. Tre hyllplan. Längd ca 180, bredd 60, höjd 180 cm. Pallens sitthöjd, 61 cm. Hyllans bredd 52, djup 40, höjd 180 cm.
Slitage. Repor. Torrsprickor. Skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.