1025928

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Designhuset, signerad CHS.

Röd, brun och beige glasyr. Höjd 21 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    38 EUR
    43 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A21 mar 2018 22:33400SEK
    221 mar 2018 22:33350SEK
    121 mar 2018 21:28300SEK