1025928

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Designhuset, signerad CHS.

Röd, brun och beige glasyr. Höjd 21 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    39 EUR
    44 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A21 mar 22:33400SEK
    221 mar 22:33350SEK
    121 mar 21:28300SEK