1026170

WILLIAM STENBERG, assietter, 12 st, Gullaskruf, glas.

Längd 23 cm

Enligt uppgift köpta på Firma Svensk Tenn

Konditionsrapport

Repor. Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    147 EUR
    167 USD

    Budhistorik (5 bud)
    325 mar 13:561500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    325 mar 13:521400SEK
    325 mar 13:511300SEK